Close
ul. Władysława Jagiełły 3/62 50-201 Wrocław
48 662 555 334 pedicurebar@pedicurebar.pl

Manicure to pielęgnacyjny zabieg paznokci i dłoni. Polega przede wszystkim na nadaniu paznokciom ładnego kształtu, wypolerowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek i skóry, która nachodzi na płytkę paznokcia. Najczęściej dopełnieniem zabiegu pielęgnacyjnego jest pomalowanie paznokci na wybrany kolor. Możesz wybrać manicure klasyczny, manicure hybrydowy, manicure japoński lub manicure z odżywką.

Metodyka wykonywania zabiegów w każdym rodzaju manicure jest dokładnie taka sama, a mianowicie:

  • Dezynfekcja dłoni
  • Opracowanie płytki paznokcia
  • Wycięcie skórek
  • Wypolerowanie płytki
  • Odtłuszczenie
  • Pomalowanie paznokci
  • W manicure klasycznym paznokcie malujemy lakierem.

W manicure hybrydowym paznokcie malujemy hybrydą ( jest to trwalsza forma lakieru – pigment połączony z niewielką ilością żelu ). Hybryda utrzymuje się na płytce dłoni w zależności od szybkości wzrostu paznokcia ok 2-3 tygodni.

Manicure japoński (P.Shine) pozwala odżywić i nabłyszczyć naturalną płytkę. Podczas zabiegu w paznokcie wcieramy specjalną pastę oraz puder. Preparaty te dostarczają płytkom witaminę E, A i H, prowitaminy z grupy B5 oraz keratynę. Zawierają one także krzemionkę z Morza Japońskiego oraz odżywczy pyłek pszczeli z cystyną, czyli aminokwasem niwelującym łamliwość paznokci. Takie składniki mineralne wzmacniają płytkę i dodają jej blasku. Paznokcie po zabiegu są zdrowe i pięknie się prezentują.

Zabieg trwa około 30-40 minut, a jego efekt utrzymuje się od 2 do około 3 tygodni.

Dodatkowo do każdego manicure możemy skorzystać z pakietu SPA – peeling zmęczonych i zrogowaciałych dłoni + maska nawilżająca.

W zimie proponujemy kąpiele parafinowe w celu poprawy nawilżenia i wygładzenia skóry dłoni.

48 662 555 334
pedicurebar@pedicurebar.pl
50-201 Wrocław
ul. Władysława Jagiełły 3/62