Close
ul. Władysława Jagiełły 3/62 50-201 Wrocław
48 662 555 334 pedicurebar@pedicurebar.pl

W ofercie naszego salonu, mamy również zabiegi na ciało, ale głównie skupiamy się na zabiegach wyszczuplających oraz ujędrniających naszą skórę i sylwetkę. Są to:

Cellulogia (Dermomasaż)

Cellulogia jest to głęboki masaż mechaniczny, podciśnieniowy. Zabieg wykonuje się głowicami z kulkami o różnej średnicy w zależności od partii ciała. Głowica poprzez wytworzone podciśnienie zasysa fałd skóry, który jest następnie rozmasowywany obracającymi się kulkami.

Co zyskujemy?:

  • zmniejszenie obwodów;
  • wygładzenie rozstępów i blizn;
  • ujędrnienie skóry (zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny);
  • modelowanie sylwetki;
  • drenaż limfatyczny – redukcja obrzęków;
  • likwidacja uczucia „ciężkich nóg”;
  • oczyszczenie organizmu z toksyn – pobudzenie wymiany komórkowej;
  • relaksacja i obniżenie stresu;
  • zwiększenie wchłaniania składników aktywnych w kosmetykach;
  • redukcja cellulitu (rolki rozbijają komórki tłuszczowe).

Zabiegi wykonuje wykwalifikowana fizjoterapeutka bądź kosmetolog, który ocenia stan skóry przed i po zabiegu. Wizyta trwa 60-90 minut. Zabiegi wykonujemy w serii 7-10 zabiegów, co 2-3 dni.

Przeciwwskazania: ciąża, żylaki, zapalenie żył, popękane naczynka krwionośne, przerwana ciągłość skóry, nadciśnienie tętnicze, nowotwory, epilepsja, przeziębienia, stan chorobowy – grypa

Liposukcja ultradźwiękowa.

Liposukcja ultradźwiękowa to metoda opierająca się na używaniu energii ultradźwiękowej do dokładnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających. W przypadku tego zabiegu kluczem jest energia ultradźwięków. Znana od lat i wykorzystywana w medycynie, w końcu znalazła zastosowanie w walce z niechcianym „tłuszczykiem”.

Nowa technika liposukcji jest wynikiem najnowszych badań nad ultradźwiękami. Przy tym zabiegu istotne jest, że energię ultradźwięków nakierowuje się bezpośrednio na tkankę tłuszczową, której chcemy się pozbyć.

Jest to na tyle precyzyjne, że nie działa na otaczające tkanki i nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia tkanki łącznej, nerwów czy naczyń krwionośnych. Tym samym szybciej widzimy efekty w postaci nowej sylwetki.

Jest to zabieg zupełnie bezbolesny i doskonale uzupełnia działanie cellulogi. Połączenie liposukcji i cellulogi daje rewelacyjne i widoczne gołym okiem efekty.

Dziewczyny, jeśli zdecydujecie się na zabiegi na ciało, to są pewne warunki których należy przestrzegać – pić min 2 l wody dziennie, zmienić nawyki żywieniowe i w miarę możliwości należy uprawiać jakąś aktywność ruchową. I wtedy satysfakcja gwarantowana.

48 662 555 334
pedicurebar@pedicurebar.pl
50-201 Wrocław
ul. Władysława Jagiełły 3/62