Close
ul. Władysława Jagiełły 3/62 50-201 Wrocław
48 662 555 334 pedicurebar@pedicurebar.pl

Jeżeli masz miękkie paznokcie, a lakier, a tym bardziej hybryda nie trzyma się dłużej niż parę dni, możesz zrobić u nas paznokcie żelowe. Na Twoją naturalną płytkę nakładamy żel, dzięki któremu Twój paznokieć będzie twardszy, a hybryda utrzyma się dobre ponad 3 tygodnie.

A jeśli masz krótkie, kruche i małe paznokcie, a marzysz o długiej i zgrabnej płytce, to zapraszamy Cię na przedłużenie paznokci żelowych na formie. Jest to jedna z technik przedłużania paznokci przy pomocy metody żelowej. Cieszy się ona ogromną popularnością, gdyż z bardzo krótkiego paznokcia, można zrobić paznokcie o kształcie i długości o jakich marzy większość kobiet.
Często Panie nie chcą robić paznokci żelowych, gdyż martwią się, że zniszczą swoją naturalną płytkę. Nie do końca tak jest. Płytka paznokcia to twór martwy. Jeżeli ktoś nieumiejętnie zmatowi płytkę – tzn. przepiłuje ją, to wtedy oczywiście nasze paznokcie są ścieńczone i nadwrażliwe, a wtedy potrzebują regeneracji. Dlatego zawsze wybierajmy miejsca, gdzie personel ma odpowiednią wiedzę i kwalifikację do wykonywania zabiegów.
Piękne paznokcie dodadzą nam pewności siebie 🙂

Co Powinnaś Wiedzieć Przed Przyjściem na Żele:

  1.  Odpowiednia długość paznokci – paznokcie powinny delikatnie wystawać poza opuszek palca.
  2.  Żele robi się co 4-5 tygodni, z tym że w międzyczasie można przyjść na tzw. uzupełnienie paznokci w celu odświeżenia, gdyż może być widoczny odrost.
  3.  Parę dni przed wizytą u kosmetyczki najlepiej nie ruszać swoich paznokci – nie wycinać skórek i nie piłować 🙂
  4. W trakcie utwardzania żelu ( utwardzamy żele w lampie LED), możesz poczuć delikatne pieczenie, szczypanie. Jest to spowodowane efektem polimeryzji – jednym słowem dochodzi do wytworzenia energii cieplnej, którą odczuwamy w trakcie utwardzania żelu.
48 662 555 334
pedicurebar@pedicurebar.pl
50-201 Wrocław
ul. Władysława Jagiełły 3/62